piątek, 8 listopada 2013

Ja i moje charty

Chcę się z Wami podzielić moim zauroczeniem.

Kocham wszystkie zwierzęta..ale charty polskie są moją miłością największą....

Wspaniałe psy, z duszą i wiatrem w oczach

Wolne, dumne, szybkie jak wiatr....

 

8 komentarzy:

 1. Jakie śliczności;)))) Strusie pędziwiatry, nie ma co... Uciekły Ci kiedyś??? - pytam z ciekawości...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Charty nie uciekają....one biegną przed siebie i wracają. To spora różnica. Nie mają genu włóczęgostwa. Wspaniałe psy.

   Usuń
 2. Charty są wspaniałymi psami, ale trzeba im zapewnić odpowiednie warunki- mam tu na myśli sporo terenu do swobodnego biegania. U Ciebie chyba terenu maja sporo co? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla chartów trzeba miec serce....

   Usuń
  2. Serce, miłość to oczywiste, ale nie wyobrażam sobie trzymać charta w bloku na 4 piętrze i wychodzić z nim tylko na spacer w celu załatwienia się ;)

   Usuń
  3. Oczywiście, to duzy pies i w małym ciasnym mieszkaniu na pewno czułby się źle...choćby potrącając ogonem jakies filiżanki na niskiej ławie itp. To rasa potrzebująca większych przestrzeni. Salony , kominki, sale balowe ;) Charty biegają bardzo szybko, muszą mieć spory teren. Mogą mieszkać w mieście, ale codzienne spacery z bieganiem na jakiejś łące, polnej drodze itp...muszą mieć...

   Usuń
 3. Dla mnie są to psy, które zwracają na siebie uwagę wyglądem, zwłaszcza te przewężone talie; ilekroć jadę na Pogórze, w Przemyślu spotykam panią na spacerze z chartami, jak jest zimno, to mają ubranka; co tu dużo mówić, przyciągają wzrok; ja lubię wszystkie psy, a zwłaszcza kudłate mordki, nie muszą być jakieś specjalne, a chartów nie znam wcale; muszą być skoczne i szybkie, takie długie łapy; pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Przemyślu sporo jest chartów whippetów. One marzną, mają cieniutkie futerka. Polaki to dumne wielgachne psy, na zimę dostają podszerstka, nie straszne im mrozy. Choć mniej chętnie ruszają się zimą z ciepłego fotela ;)

   Usuń