piątek, 25 lutego 2011

Zima trzyma

 Romantyczny dojazd do naszej chałupki
 Droga przez las, czasami odśnieżana przez gminny pług, ale w większości pchamy śnieg rurami naszej terenówki. Ech przygoda.
Piękny zimowy las, oaza ciszy i  spokoju
 Charty mają długie ogony. Przydają się do odmiatania schodów .
 Brak nowych rynien skutkuje pięknymi soplami , przepięknie wiszącymi na całej długości chałupki, ech gdyby odrobina słońca wyjrzała zza chmur to widok byłby nieziemski.
W drogę

6 komentarzy:

 1. Pięknie tam u Was!!! fajny romantyczny i dowcipny post! i chart się nieraz do czegoś przyda, nie licząc przytulenia :)))
  Pozdrawiam serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie, kocham takie odludzia, mam ogromną nadzieję, że każdy kto do nas zawita tez podzieli nasze zauroczenie...musi minąć jeszcze troszkę czasu zanim doprowadzimy potrzebne media i stworzymy w miarę dobry dojazd, wybudujemy piec chlebowy, wędzarnię, pogłębimy i uregulujemy staw...itp. itd...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale będzie fajnie, trzymam kciuki za realizację Waszych planów i marzeń!
  Pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładnie tam. Zima się już wszystkim przykrzy, ale coś czuję, że WY jeszcze za Nią zatęsknicie jak przyjdzie odwilż D. Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ha Ha Ha , dowcipnisie jedne...nie będzie odwilży..od razu przyjdzie lato i te wszystkie rozjeżdżone koleiny i miękkości sprzed domu zarosną piękną trawą...ot marzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem pierwszy raz u Ciebie, bardzo zacna chałupa, jaka obszerna, no i najważniejsze, że pieniądze nie poszły w mapki, wyrysy, projekty, decyzje, itp. Jeśli ktoś ma chałupę, nawet mocno zniszczoną, to nie musi płacić ciężkich pieniędzy za papierzyska, w które potem nikt nawet nie spojrzy, tylko przeznaczy je na remont. Okoliczności przyrody bardzo podobne do moich, co pogórze to pogórze, jak mawia Rado. W nasze miękkości koło domu nawieźliśmy w tym roku kamieni z potoku, trochę się ustabilizowało, ale ziemia łyknie je z czasem. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń